Düşmek

IMG_20170626_212610_301

Aşk beni asla şapşallaştırmadı. Bu yüzden sabaha kadar yıldızları saymayacağım. Üzgünüm. Fakat kirpiklerini tek tek bileceğim. Her birine bir isim koyup, ayrı ayrı seveceğim. İstisnasız…

Dakikalarca sevgi sözcükleri söyleyip, aşkımı anlatmayacağım. Aşktan ölsem de, utanırım yapamam. Bu kez utançtan ölürüm zaten. Kırmızı bir suratla ölmek istemem, bana hak ver lütfen. Fakat gözlerime baktığında bir hayat göreceksin. Senli bir hayat… Aşk dolu, sen dolu.

Asla gün batımını seyredip seni düşünmeyeceğim. Yapamam. Gelirsen eğer ya da “gel!” dersen bana, oturup sabahlara kadar yüzünü izleyeceğim. Elmacık kemiklerindeki virajları son sürat dönecek, yanaklarındaki sonsuz uçurumlardan uçacağım. Düşerken boynuna tutunmaya çalışırım, fakat incinme diye değmem belki. Düşmeye razıyım, aman.

Aşk beni asla şapşallaştırmadı, evet. Fakat çok düştüm yanaklardaki uçurumlardan. Tutmaya çalışanlar da oldu. Tutamadı. Belki de ben düşmek istedim. Düşmeye aşık… Ya da bu, kaderin bana “bekle” demesiydi.

Ama sen tut ellerimden, hep tuttuğun gibi. Asla düşmeme izin verme, bu kez düşersem iyileşebileceğimi sanmıyorum. Çünkü bedenim kırıklarla dolu.

Çünkü aşk beni asla şapşallaştırmadı ama çok yordu.

Psychohol

M/A

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s